Haber

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Talas İlçe Başkanlığını ziyaret etti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Talas İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek örgüt üyeleriyle görüştü. Başkan Büyükkılıç, “Büyükşehir belediyesi ve ilçe belediyeleri olarak yatırımdan yatırıma, hizmetten hizmete koşuyoruz” dedi.

AK Parti Talas İlçe Başkanlığı bahçesinde partililerle bir araya gelen Başkan Büyükkılıç’a, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, AK Parti Kayseri Kadın Kolları Başkanı Emine Timuçin, AK Parti Talas İlçe Başkanı Mustafa Kiraz, meclis üyeleri ve partili eşlik etti. üyeler. İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Toplantısı’na da katılan Büyükkılıç, partililerin sıcak ve samimi ilgisiyle karşılaştı. Burada partililere seslenen Önder Büyükkılıç, “Talas’ımızın yeri ayrıdır. Hem gelişen hem de diri ve hareketli teşkilatımız, eğitimin de merkezi olan bir ilçe olması nedeniyle önemlidir.” Dayanışma içinde çalışmaya devam edeceklerini belirten Büyükkılıç, “Hem gönlümüzde yer edineceğiz hem de hizmet bekleyen kardeşlerimizin beklentilerine birlikte çalışarak karşılık vereceğiz.” Yatırımdan yatırıma koşturduklarını vurgulayan Lider Büyükkılıç, “Büyükşehir belediyeleri ve ilçe belediyeleri olarak yatırımdan yatırıma, hizmetten hizmete koşturuyoruz. Şimdi ilçeleriyle merkeziyle bir Kayseri belediyesinden bahsediyoruz. Kayseri ve Haseki maketini biliyoruz. Kendisine teşekkür ediyoruz.”

Büyükkılıç, teşkilatların birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olduğunu, hizmetlerin kentte devam edeceğini söyledi. Önder Büyükkılıç, örgüt üyeleriyle günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu