Yaşam

Merakla Beklenen ‘Bihter’ Filminin Oyuncu Kadrosundan Ayrılan Bombacı Kim?

Aşk-ı Memnu öncesi filme odaklanacak olan merakla beklenen ‘Bihter’ filminin kadrosu belli oldu. Farah Zeynep Abdullah Bihter’e, Boran Kuzum Behlül’e, Osman Sonant Adnan Bey’e, Helin Kandemir Nihal’e, Hande Ataizi Firdevs Hanım’a, Ebru Özkan Matmazel’e, Nezaket Erden Peyker’e ve Lorin Merhart Beşir’e hayat verecek.

Ancak bomba gibi bir oyuncu, Netflix’te yayınlanacak olan ve 15 Mart’ta geçmesi planlanan Bihter filminin kadrosundan ayrılma kararı aldı.

Bakalım ‘Bihter’ filminin kadrosundan ayrılan oyuncu kim?

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/kultur…

Defalarca izlemekten bıkmayacağımız Aşk-ı Memnu, dijital platformda film olarak vizyona girecek.

Aşk-ı Memnu öncesini konu alacak filmde yeni Bihterimiz Farah Zeynep Abdullah olacak. Tabii bu seçim Beren Saat ve Farah Zeynep Abdullah hayranlarını resmen ikiye böldü.

Henüz ne zaman vizyona gireceği belli olmayan Bihter filminin kadrosu belli oldu.

Farah Zeynep Abdullah Bihter’e, Boran Kuzum Behlül’e, Osman Sonant Adnan Bey’e, Helin Kandemir Nihal’e, Hande Ataizi Firdevs Hanım’a, Ebru Özkan Matmazel’e, Nezaket Erden Peyker’e ve Lorin Merhart Beşir’e hayat verecek.

Netflix’te yayınlanacak olan ve 15 Mart’ta geçmesi planlanan Bihter filminin belirlenen kadrosuna ilişkin ilk tepkiler gecikmedi.

Ancak Birsen Altuntaş’ın haberine göre Bihter’in sinema filminde ‘Matmazel’ karakterine hayat vermesi planlanan oyuncu Ebru Özkan ekipten ayrıldı.

Bu dönemde ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ dizisindeki Leyla rolüne hayat veren Ebru Özkan’ın ‘Bihter’ filminin çekim tarihlerinin takvime uymadığı söyleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu